www.domowawinnica.4ra.pl

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Domowa winnica. Forum winiarzy i miodosytników. Uprawa winorośli. Domowa produkcja i przepisy na wino, nalewki, piwo, miody i inne specjały. Domowy alkohol w prawie każdej postaci.

#1 2018-09-19 21:54:50

grzechu
User
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 394
WindowsChrome 68.0.3440.106

Butelki

Zrobiłem porównanie butelek z alledrogo. Brałem pod uwagę kolor (chcę oliwkowe, w zestawieniu są też pozostałe kolory, ale może też być tak, że zielone będą jeszcze tańsze), cenę, dostawę i monety alledrogo (do 70). Jako że nie można zbić monetami mniej niż do 1 zł, to przy niektórych ofertach jest "x". Nie sortowałem, żeby było najtaniej, bo to już zależy od ilości monet. Może się też tak zdarzyć, że ktoś będzie miał taniej przy odbiorze własnym (np. Ci z Łodzi czy Podkarpacia), ale po sprawdzeniu woj. zachodniopomorskiego w grę wchodzi tylko wysyłka.
Zobaczyłem, że w pdfie całość rozłożyła się na kilka stron. Ale wydaje mi się, że nie będzie problemu z odczytaniem.
Minus 10, Minus 10 zł/szt itd oznacza ofertę przy wykorzystaniu monet alledrogo.

Butelki.rar  Musiałem spakować, żeby móc udostępnić tutaj. Po rozpakowaniu zobaczycie pdfa.

Offline

#2 2018-09-20 03:13:51

Zibi
Administrator
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Dołączył: 2017-10-25
Liczba postów: 4,604
WindowsChrome 68.0.3440.106

Odp: Butelki

Jaką masz w tym roku produkcję?


Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.7

Darmowe Forum
leagueof5 - historymenerges - owm24555 - spn - kylife